Adora Z javorového ranče, se narodila 14.3.2010.

Adora je zvhledově taková světlejší varianta Phoebinky, má s ní společných i hodně charakterových vlastností - tendenci ke vládnutí ve smečce (i když prozatím se podřídila své mamce), odvahu, ostrost a sebevědomí. Už od mala nás nenechala na pochybách, že když nebudeme důslední, tak bude po jejím. Je to takový solitér, asi po roce (a po prvním hárání) ji přešla štěněcí hravost a i když se i nadále zapojuje do her ostatních, je vidět odstup a nadhled pravděpodobně budoucího vládce psí smečky (dvounozí členové smíšené smečky jsou pochopitelně hierarchicky nad ní a tak to i zůstane, vládce je zde míněn jako zástupná alfa, tj. když dvounozí nejsou doma).

I přesto je velmi milá, dobře spolupracuje, velmi důrazně dává najevo svou náklonnost a na oplátku čeká to samé i od nás - dává ale přednost spíše intenzivnímu kratšímu kontaktu a hře a není to vyloženě mazel, i když i ona se nechá ráda drbat, ale všeho s mírou :-)

Adora má výborný exteriér, je vyšší než Phoebe a má výborné předpoklady k úspěchu na výstavách, v budoucnu ji plánujeme uchovnit.

Adora jako 2-měsíční štěňátkoAdora - 10 měsíců