Reakce na příspěvek
"Chci se zeptat jestli se to tedy z nekvalitní fotky dá poznat, co je to za tyto dvě houby? Nějaký druh penízovek? Vůně zemitá, mě nepříliš příjemná..…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
53 příspěvků za posledních 7 dní
Marie
11. 08. 2023 - 18:13
Nádhera. Byla jsem dnes a nebylo skoro nic. Pár klouzků, dva praváci a jeden kozák.
vlk
11. 08. 2023 - 21:58
...radost pohledět...parádní houbičky...
Jura
12. 08. 2023 - 09:37
Paráda paní Lolo, houbová senzace.
petras
11. 08. 2023 - 13:50
Marie
11. 08. 2023 - 18:14
Nádherní hmyzáci....ale mám je radši na fotkách. 😉
vlk
11. 08. 2023 - 22:00
...moc hezké...akorát toho ,,smradlavého brouka,, nemám rád...
Kateřina
11. 08. 2023 - 11:24
Morávka