Reakce na příspěvek
"Jela jsem se podívat na Huzovou. V lese už velké sucho, listí i spadané větve křupou pod nohama. Hub málo. Jen babek bylo trochu víc, ale většina…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
54 příspěvků za posledních 7 dní
Marie
11. 08. 2023 - 18:13
Nádhera. Byla jsem dnes a nebylo skoro nic. Pár klouzků, dva praváci a jeden kozák.
vlk
11. 08. 2023 - 21:58
...radost pohledět...parádní houbičky...
Jura
12. 08. 2023 - 09:37
Paráda paní Lolo, houbová senzace.
petras
11. 08. 2023 - 13:50
Marie
11. 08. 2023 - 18:14
Nádherní hmyzáci....ale mám je radši na fotkách. 😉
vlk
11. 08. 2023 - 22:00
...moc hezké...akorát toho ,,smradlavého brouka,, nemám rád...
Kateřina
11. 08. 2023 - 11:24
Morávka