Reakce na příspěvek
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
48 příspěvků za posledních 7 dní
Marie
11. 06. 2026 - 13:07
V noci vydatně pršelo, ale ráno už ne, tak jsem zajela vlakem opět do Hradečné. Zajímavé mraky jsem vyfotila z okna jedoucího vlaku😉 V lese bylo hrozně mokro, objevují se holubinky ve velkém a sem tam pravák. Našla jsem tři krásné. Taky pár babek, přerostlého koloděje, červivou růžovku, pár májovek a hrst lišek bledých. Holubinky a praváci jsou okousaní od slimáků, ale červivost není velká.
Richard z Beskyd
11. 06. 2026 - 13:17
Slimákům se červi moc nepletou do cesty😁.
Pantáta
11. 06. 2026 - 13:51
Ten velký nahoře (třetí zleva) může být hřib bronzový.
Marie
11. 06. 2026 - 14:24
Ten velký nahoře je koloděj...a zůstal na místě, protože už byl za zenitem. Takže jsem ho zespodu nefotila, ale rourky byly červené. 😉
Tulák z rokle
11. 06. 2026 - 16:55
Tak tady už je houbařská sezóna v plné proudu, paráda... 👍🍀🙂
vlk
11. 06. 2026 - 19:33
...paráda...
lola
12. 06. 2026 - 15:56
Marie letos je to zde opožděné jinak velké přání at se ti to sbíra a nevadí že jsou okousané
Marie
12. 06. 2026 - 18:02
Doufám. Podle předpovědi mají v létě přijít vražedná vedra, to znamená horko až do října. Pro houby nic pozitivního.
vlk
10. 06. 2026 - 20:07
...u nás prší a prší...
Marie
10. 06. 2026 - 20:23
Tak to je dobře, třeba něco vyroste.😉 U nás taky prší, ale teplota klesla o deset stupňů.
vlk
08. 06. 2026 - 18:06
...hezká procházka i smutná...křemílci jsou super...
lola
10. 06. 2026 - 06:16
super u vás více pršelo nás se to vyhýbá
Pavel
07. 06. 2026 - 20:43
Víkendový sraz se spolužáky z VŠ na Milovech na Vysočině. V pátek jsem omrknul místa, kde jsem před dvěma roky přímo v areálu náhodně nalezl křemenáče, bohužel nic.. Zato dnes ráno před odjezdem na mě čekalo na tom samém místě příjemné překvapení. Po přejezdu na chalupu jsem zkusil osvědčená místa, ale bohužel zatím bez nálezu. V Brně jsem se pak dočkal letošní májovkové premiéry. Příjemná neděle.
lola
08. 06. 2026 - 05:28
paráda
vlk
08. 06. 2026 - 18:07
...nádherní křemílci, paráda...
vlk
07. 06. 2026 - 19:27
...zatím také víc rybařím, tu klobásku bych si dal, vypadá mňamózně...
vlk
07. 06. 2026 - 19:29
...i tak dobrý, u nás sucho...
vlk
06. 06. 2026 - 19:58
...kováře moc nemusím, ale ti křemílci to je paráda, super pokoukání...
Richard z Beskyd
06. 06. 2026 - 22:11
Jj, je to fajn, když to leze 👍.
Marie
06. 06. 2026 - 16:44
Jj, slimáků je víc než hub. A co nesežerou slimáci, to je červivé. 😁
vlk
06. 06. 2026 - 19:59
...krásná ,,úrodička,, šikulka...
Richard z Beskyd
04. 06. 2026 - 19:41
Tak mají vypadat popelnice 😃.
vlk
06. 06. 2026 - 13:40
...moc pěkné...
Marie
04. 06. 2026 - 19:20
Paráda. Gratuluju. 👍
U nás to taky pomalu začíná, hub je ještě málo a slimáci jsou moc hladoví. 😂
Jaroslav Drdlicek
06. 06. 2026 - 08:15
Moc pěkni dubáčci, byl jsem minulé úterý mezi Říčany, Říčky na levé straně do kopce nad cihelnou a ani žabina .
vlk
06. 06. 2026 - 13:40
...gratulace, napršelo, porostou...krasavci...