Reakce na příspěvek
"Zdravím,dám fota z 1.9. . Byla to dost dlouhá štreka 8 km,počasí bylo nádherné,Sluka svraskalá se vyskytovala v bývalém lomu na pískovec,stále je…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
63 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky