Reakce na příspěvek
"Dnes Stará Ves ve dvou se něco našlo sice některe ožrane od slimáku ale aspoň to"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
57 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky