Reakce na příspěvek
"Dnes po 5 dnech opět na Sněžníku a vida objevily se podborováci a také hřiby i hlíva "
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
61 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky