Reakce na příspěvek
"Myslím, že začíná být tak akorát, takže by jsme zítra trochu očísli (pokud mně někdo nepředejde)😂. Šupinovka porostla i u mně."
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
63 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky