Reakce na příspěvek
"Pro lolu.kam chodíte na ty Jidášovy uši?Vždy když otevřu na houby tak jsem v šoku z Vašich příspěvků.teď jsem si říkal je prosinec,nic tam nebude a…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
63 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky