Reakce na příspěvek
"...hezký podvečer nahoubaři...dnes jen chvilku na kraji lesa...počasí na draka, cosi padalo, cvakat skoro nešlo...ale nádhera..."
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
57 příspěvků za posledních 7 dní
stan
29. 10. 2020 - 10:09
Ano, je to bedla
Kryštof
28. 10. 2020 - 17:09
ano je
Petr
28. 10. 2020 - 08:27
Copak je tohle ? Díky