Reakce na příspěvek
"Zdravím, včera na skok v lese, po deštích je houbová skladba stále stejná: klouzci, bedly, pýchavky, muchomůrky, tu a tam holubinka a hodně…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
43 příspěvků za posledních 7 dní
Arx
15. 11. 2019 - 06:17
Ano hřiby ještě rostou, sice výhradně v bukovém listí, ale rostou.
vlk
13. 11. 2019 - 22:34
...skoro půlka Listopadu, parádní úlovek...gratuluji...
Martin
12. 11. 2019 - 21:28
Dano
12. 11. 2019 - 23:25
Pěkné!
vlk
12. 11. 2019 - 20:25
...parádní listopadová úrodička...gratuluji...