Reakce na příspěvek
"Včera na chvilku kouknout, co zbylo v lese po víkendovém nájezdu lidí. Něco k večeři (růžovky, mandlovky), něco k sušení (praváčky, hnědáci, klouzky,…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
53 příspěvků za posledních 7 dní
Arx
15. 11. 2019 - 06:17
Ano hřiby ještě rostou, sice výhradně v bukovém listí, ale rostou.
vlk
13. 11. 2019 - 22:34
...skoro půlka Listopadu, parádní úlovek...gratuluji...
Martin
12. 11. 2019 - 21:28
Dano
12. 11. 2019 - 23:25
Pěkné!
vlk
12. 11. 2019 - 20:25
...parádní listopadová úrodička...gratuluji...