Reakce na příspěvek
"Pár cvaků od cesty z dnešního lesa. Hřibovité byly (málo) a už přemrzlé. Voskovka kuželovitá, pařez s pevníkem, třepenitkami a ještě jedním druhem,…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
52 příspěvků za posledních 7 dní
Arx
15. 11. 2019 - 06:17
Ano hřiby ještě rostou, sice výhradně v bukovém listí, ale rostou.
vlk
13. 11. 2019 - 22:34
...skoro půlka Listopadu, parádní úlovek...gratuluji...
Martin
12. 11. 2019 - 21:28
Dano
12. 11. 2019 - 23:25
Pěkné!
vlk
12. 11. 2019 - 20:25
...parádní listopadová úrodička...gratuluji...