Reakce na příspěvek
"Zdravím - na Slánsku jen růžovky, začínají H. smrkové, hnědáci jen vyjímečně. Pozor na H. žlučník, kterýpak to je na předposlední fotce? Mějte se…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
49 příspěvků za posledních 7 dní
Arx
15. 11. 2019 - 06:17
Ano hřiby ještě rostou, sice výhradně v bukovém listí, ale rostou.
vlk
13. 11. 2019 - 22:34
...skoro půlka Listopadu, parádní úlovek...gratuluji...
Martin
12. 11. 2019 - 21:28
Dano
12. 11. 2019 - 23:25
Pěkné!
vlk
12. 11. 2019 - 20:25
...parádní listopadová úrodička...gratuluji...