Reakce na příspěvek
"Mně asi drbne lidičky, mně se asi podařilo ten můj příspěvek s hříbky z minulých sezón smáznout:-( Taky jste byli na začátku taková trdla ?:-) Tak…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
60 příspěvků za posledních 7 dní
Richard z Beskyd
04. 10. 2019 - 15:24
Bedlovnice je krásná houba.
fan
03. 10. 2019 - 17:55
nejsem odborník ale tipnul bych 1 čechratka podvinutá- nejdlá 2 tryzec kravský- nejedlý.
Martin
03. 10. 2019 - 18:40
Čechratka ano. Ryzec taky ano, ale kravský ne. Možná kafrový. Ale nejedl bych to tak jako tak.
Fasman
03. 10. 2019 - 21:38
Pánové, moc děkuji, chtěl jsem se tam zítra znovu vydat s kosou a nůší, ale zvolím raději gaučink:-)