Reakce na příspěvek
"Dnes v dešti za Rýmařovem ve dvou 3 hodiny a je to bída 8 pravahu,jeden modrák,par sucháču a lišky,moro dost tak snad se to rozjede"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
60 příspěvků za posledních 7 dní
Richard z Beskyd
04. 10. 2019 - 15:24
Bedlovnice je krásná houba.
fan
03. 10. 2019 - 17:55
nejsem odborník ale tipnul bych 1 čechratka podvinutá- nejdlá 2 tryzec kravský- nejedlý.
Martin
03. 10. 2019 - 18:40
Čechratka ano. Ryzec taky ano, ale kravský ne. Možná kafrový. Ale nejedl bych to tak jako tak.
Fasman
03. 10. 2019 - 21:38
Pánové, moc děkuji, chtěl jsem se tam zítra znovu vydat s kosou a nůší, ale zvolím raději gaučink:-)