Reakce na příspěvek
"Zdravím,opět jsem našel v pátek nový výskyt Ohňovců rakouských, dnes ve druhé lokalitě nad Berounkou jsem byl dost zklamán,v torzu dubu se pod kůrou…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
40 příspěvků za posledních 7 dní
fan
19. 09. 2019 - 14:58
S těmi borováky je tak, ještě nikdy jsem jich neviděl tolik pohromadě jako dnes, navíc u nás je najdu tak jednou za 10let
Richard z Beskyd
19. 09. 2019 - 19:02
Každý rok je jiný. Borováky nacházím pravidelně několik let, ale na jednom místě,kde lesníci vybagrovali část okraje lesa (aby se mohli otočit s traktorem),se jim začalo dařit.