Reakce na příspěvek
"Tak jsme navštívili pár lokalit. V mykologické rezervaci houby taky nerostou. Byl tam jen označený hřib rudonachový a okousaný hřib Le Galové jsem…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
41 příspěvků za posledních 7 dní
fan
19. 09. 2019 - 14:58
S těmi borováky je tak, ještě nikdy jsem jich neviděl tolik pohromadě jako dnes, navíc u nás je najdu tak jednou za 10let
Richard z Beskyd
19. 09. 2019 - 19:02
Každý rok je jiný. Borováky nacházím pravidelně několik let, ale na jednom místě,kde lesníci vybagrovali část okraje lesa (aby se mohli otočit s traktorem),se jim začalo dařit.