Reakce na příspěvek
"Zdravím všechny. Včera jsem na skok zašel do lesa,vítr byl dost silný a občas padaly větve, celý večer se tu pak proháněla bouřka a dopoledne pršelo…"
Jen přihlášení uživatelé mohou přidávat příspěvky.
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
44 příspěvků za posledních 7 dní
fan
19. 09. 2019 - 14:58
S těmi borováky je tak, ještě nikdy jsem jich neviděl tolik pohromadě jako dnes, navíc u nás je najdu tak jednou za 10let
Richard z Beskyd
19. 09. 2019 - 19:02
Každý rok je jiný. Borováky nacházím pravidelně několik let, ale na jednom místě,kde lesníci vybagrovali část okraje lesa (aby se mohli otočit s traktorem),se jim začalo dařit.