Reakce na příspěvek
"včera jsem byl zase, stejné místo a celkem dost, ale začíná to červivět, je třeba aby se ochladilo. Kolem míst na parkování už toho moc není, tak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
5 příspěvků za posledních 7 dní
Lenka
31. 08. 2019 - 00:00
Díky za reakce. Pro hrnek borůvek na Šumavu nepojedu . Tak příští rok snad u nás budou. Jinak dnes z lesa hlásím křemenáče, klouzky a holubinky. Sbírám jen zelené. Pak jeden kotrč. Ale je sucho. Pršelo v Táboře, ale u nás slabě. Letní houby asi končí a lidé chodí méně. Ochladí se a ještě si hub užijeme.
Hombre
30. 08. 2019 - 00:00
Zdravím Třebonsko hojně bedly a holubinky.
Blanka
30. 08. 2019 - 00:00
Dnes Vrábče holubinky, suchohřiby, lišky a smrkovce.