Reakce na příspěvek
"Dnes kousek od Kaplice, lišky, všude samé lišky a hodně velké. Mimo to jen dvě staré syrovinky, jeden kovář, dva březáci. Nebýt lišek, člověk by domů…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
7 příspěvků za posledních 7 dní
Lenka
31. 08. 2019 - 00:00
Díky za reakce. Pro hrnek borůvek na Šumavu nepojedu . Tak příští rok snad u nás budou. Jinak dnes z lesa hlásím křemenáče, klouzky a holubinky. Sbírám jen zelené. Pak jeden kotrč. Ale je sucho. Pršelo v Táboře, ale u nás slabě. Letní houby asi končí a lidé chodí méně. Ochladí se a ještě si hub užijeme.
Hombre
30. 08. 2019 - 00:00
Zdravím Třebonsko hojně bedly a holubinky.
Blanka
30. 08. 2019 - 00:00
Dnes Vrábče holubinky, suchohřiby, lišky a smrkovce.