Reakce na příspěvek
"Ahoj pratele. Chlum u Třebone včera les plný hub. Za pár chvilek plný koš prostě paráda. Jen les je velmi podmaceny tak bacha. VřelEva doporučuji. …"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
5 příspěvků za posledních 7 dní
Lenka
31. 08. 2019 - 00:00
Díky za reakce. Pro hrnek borůvek na Šumavu nepojedu . Tak příští rok snad u nás budou. Jinak dnes z lesa hlásím křemenáče, klouzky a holubinky. Sbírám jen zelené. Pak jeden kotrč. Ale je sucho. Pršelo v Táboře, ale u nás slabě. Letní houby asi končí a lidé chodí méně. Ochladí se a ještě si hub užijeme.
Hombre
30. 08. 2019 - 00:00
Zdravím Třebonsko hojně bedly a holubinky.
Blanka
30. 08. 2019 - 00:00
Dnes Vrábče holubinky, suchohřiby, lišky a smrkovce.