Reakce na příspěvek
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
NFF
26. 10. 2025 - 19:17
Okolí Milevska - směs podhřibků, kozáků, praváků, kovářů; vše do 50m od turistické cesty. Většinou starší kusy, červivost asi 1/3, ale dvě třílitrové sklenice sušených z toho byly.
Vydra lesni
17. 10. 2025 - 23:07
Drhovice,Drazice,masaci...Uz i dost seschli.Chce to zaprset, v lese je sucho.
JiříH
16. 10. 2025 - 16:59
Mirko-nesmuťte.To není nic.Pro radost to stačí.Vždyť v lese je krásně!!!
P.S.Já byl dnes a našel jsem zhruba to co Vy.
Miroslava
17. 10. 2025 - 19:43
Jiří a Jitule,nesmutnim,v lese je fakt nádherně a něco nasuseno a v mrazáku mám a stejně ještě pojedu i když v kosiku možná nebude vůbec nic .Ale 5 km v lese pro zdraví je přeci paráda.🙂
Franta
10. 10. 2025 - 14:18
I mne by zajímala Cernicka obora vcera Bechyne hodně masáků asi 5 hříbků jeden křemenáč jeden kozák suchohřib vše uz trochu staršího data
Marie
09. 10. 2025 - 22:48
Zdravím milé Jihočechy. Jak je na tom Cernicka obora, víte někdo prosím ?
Anemonka
09. 10. 2025 - 18:31
Dnes u Budějc. Nic moc, spíš nic.
Erik
06. 10. 2025 - 09:37
Spousta bedel ve hvožďanských Plzínech. Pár hříbků ze známých míst.
Písek
05. 10. 2025 - 16:03
Písek