Reakce na příspěvek
"Na táborsku uvnitř lesa uplné sucho, jen okolo cest ve vlhkých talutách a pod břízami pár kozáků a křemenáčů.Ale hezká procházka."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Petr
23. 05. 2024 - 08:50
Začínají hřib dubový ❤️22.5❤️
Jana
22. 05. 2024 - 18:30
Pár lišek
Petr
22. 05. 2024 - 13:51
Mám radost 1 května kováře a teď pěkně Dubáka🍀🍀❤️❤️❤️
Karel Daněk
23. 05. 2024 - 10:19
Raduješ se předem, že 1.května najdeš kováře ?
Kudlička
21. 05. 2024 - 12:55
Prachaticko jedem kovář:)
Stepanka
19. 05. 2024 - 16:03
Trochu se musím smát, přijde mi to každý rok stejné, když na Jihu rostou, žádný Jihočech echo nedá:)Aby mu to Pražáci nevysbírali:)))