Reakce na příspěvek
"Tady dnes brzy ráno pršelo tak,že to vypadalo na povodeň.Pokud takto pršelo ve Ždánickém lese,tak věřím že za pár dní tam budou houbařské žně.Za dva…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Olda
06. 09. 2022 - 14:56
Okolí Tišnova
Houbař
06. 09. 2022 - 14:33
Okolí Dambořice, Kobeřice
Wolf
06. 09. 2022 - 12:18
Takže Vracov zatím nic ?
ss
06. 09. 2022 - 15:47
ano
Tomáš
06. 09. 2022 - 11:54
Do huby bych to nedal. Co neznám, nesbírám.
Pavel
06. 09. 2022 - 09:30
Ve Skleném nad Oslavou zatím nic
Roman Kugler
06. 09. 2022 - 04:58
Ahoj, nevíte jak to vypadá v okolí Dambořic? Moc děkuji za info.