Reakce na příspěvek
"Prvá tohtoročná hubačka, nové úvodné video, nové ukončovacie video, nové logo v Novom roku 😊
Verím že sa Vám všetko bude páčiť ešte viac 😊.
V sobotu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
Olda
06. 09. 2022 - 14:56
Okolí Tišnova
Houbař
06. 09. 2022 - 14:33
Okolí Dambořice, Kobeřice
Wolf
06. 09. 2022 - 12:18
Takže Vracov zatím nic ?
ss
06. 09. 2022 - 15:47
ano
Tomáš
06. 09. 2022 - 11:54
Do huby bych to nedal. Co neznám, nesbírám.
Pavel
06. 09. 2022 - 09:30
Ve Skleném nad Oslavou zatím nic
Roman Kugler
06. 09. 2022 - 04:58
Ahoj, nevíte jak to vypadá v okolí Dambořic? Moc děkuji za info.