Reakce na příspěvek
"Dnes Jedovnice, kontrola co zbylo z mého oblíbeného lesa. Spousta super míst je pryč. Smutný pohled. Vše co jsem dnes našel bylo na 100m2 jinak nikde…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
David
11. 08. 2025 - 22:14
Olomučany?
Duff
10. 08. 2025 - 20:46
Co Kojál, mám jít?
Onča
10. 08. 2025 - 15:41
gratuluji k úlovku a přeji pohodový porod :) , zdravý pro vás i miminko ... a jen tiše závidím houby, já jsem zatím narazila jen na suchá místa
Onča
22. 08. 2025 - 05:48
Už proběhl porod nebo stále se čeká?
Martina
10. 08. 2025 - 00:56
Nádhera!!
Ladislav
09. 08. 2025 - 22:19
Lysohlávka horská?
Anička
22. 08. 2025 - 05:47
Ano