Reakce na příspěvek
"Tak jsem vyrazil do lesa a byl jsem překvapen území moravském krasu byl vydán zákaz vstupu do lesa až do ledna r.2025 tak mám dosbirano aniž bych…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Dorian
09. 07. 2021 - 15:35
Škoda, že podvádíš ...
Franta
09. 07. 2021 - 13:57
Zatím nic.
Dorian
09. 07. 2021 - 15:34
Škoda , že podvádíš ...
PT
08. 07. 2021 - 20:56
Ždánický les po bouřce, místy jen samotáři kozáci a modráci.
tatahub
08. 07. 2021 - 11:41
Dnes ráno, cca 2h, Bukovinka: cca 80+ hřibů a hříbků dubových, 1 skupina lišek. Babky, starší holubinky zelené, hodně malých hříbečků ponecháno na místech. Večer dám foto.
Vlasta
15. 07. 2021 - 10:02
Co je Brno sever? Můžeš specifikovat blíž?
Duff
07. 07. 2021 - 17:49
Co voál? Rostou?
Duff
07. 07. 2021 - 17:48
Co voál? Rostou?