Reakce na příspěvek
"Pro Pepina nebo Pepan,nebo jak se ta osoba vůbec nazývá..Kdyby byla ta možnost,nerveřejnujte jeho příspěvky prosím.Je to někdo kdo nemá absolutně o…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Dorian
09. 07. 2021 - 15:35
Škoda, že podvádíš ...
Franta
09. 07. 2021 - 13:57
Zatím nic.
Dorian
09. 07. 2021 - 15:34
Škoda , že podvádíš ...
PT
08. 07. 2021 - 20:56
Ždánický les po bouřce, místy jen samotáři kozáci a modráci.
tatahub
08. 07. 2021 - 11:41
Dnes ráno, cca 2h, Bukovinka: cca 80+ hřibů a hříbků dubových, 1 skupina lišek. Babky, starší holubinky zelené, hodně malých hříbečků ponecháno na místech. Večer dám foto.
Vlasta
15. 07. 2021 - 10:02
Co je Brno sever? Můžeš specifikovat blíž?
Duff
07. 07. 2021 - 17:49
Co voál? Rostou?
Duff
07. 07. 2021 - 17:48
Co voál? Rostou?