Reakce na příspěvek
"Ty sám jsi bolševik,tak neurážej druhé,které neznáš,mohl bys dostat přes pysk.Jste ukřivdění chudáčci,kteří sem píší hovadiny,které nikoho nezajímají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
N.mo
04. 07. 2021 - 11:36
Pěkné,ale to nebude Jižní Morava :-(
Smety2602
04. 07. 2021 - 16:48
Je to v z lesa v okolí Radejova 😊
Paló
04. 07. 2021 - 17:29
Len sa neposier!!!
Smety2602
04. 07. 2021 - 17:57
Ďakujem mlady pan 😊. Nebojte, ja som v pohode a Vám prajem krásny zvyšok nedele 😊
L
05. 07. 2021 - 06:29
A kde?
gample
03. 07. 2021 - 17:48
Brno sever
Darina
03. 07. 2021 - 17:23
Lišky 🙂
Důchodce
04. 07. 2021 - 11:17
Řekl bych Liška obecná. Do polévky a omáčky dobrý