Reakce na příspěvek
"Zdravím,půl roku jsem se zde nepřihlásil,doufám že zde již nefunguje ten dobrák co si založil ten stejný nick co mám já.Prožíval sem tragické období…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
N.mo
04. 07. 2021 - 11:36
Pěkné,ale to nebude Jižní Morava :-(
Smety2602
04. 07. 2021 - 16:48
Je to v z lesa v okolí Radejova 😊
Paló
04. 07. 2021 - 17:29
Len sa neposier!!!
Smety2602
04. 07. 2021 - 17:57
Ďakujem mlady pan 😊. Nebojte, ja som v pohode a Vám prajem krásny zvyšok nedele 😊
L
05. 07. 2021 - 06:29
A kde?
gample
03. 07. 2021 - 17:48
Brno sever
Darina
03. 07. 2021 - 17:23
Lišky 🙂
Důchodce
04. 07. 2021 - 11:17
Řekl bych Liška obecná. Do polévky a omáčky dobrý