Reakce na příspěvek
"Dnes v pozdním odpoledni až do osmi večer tůra po Ždánickém lese od Lovčiček jako minulou neděli,jen sem šel na jiná vzdálená loviště,kde sem byl…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
N.mo
04. 07. 2021 - 11:36
Pěkné,ale to nebude Jižní Morava :-(
Smety2602
04. 07. 2021 - 16:48
Je to v z lesa v okolí Radejova 😊
Paló
04. 07. 2021 - 17:29
Len sa neposier!!!
Smety2602
04. 07. 2021 - 17:57
Ďakujem mlady pan 😊. Nebojte, ja som v pohode a Vám prajem krásny zvyšok nedele 😊
L
05. 07. 2021 - 06:29
A kde?
gample
03. 07. 2021 - 17:48
Brno sever
Darina
03. 07. 2021 - 17:23
Lišky 🙂
Důchodce
04. 07. 2021 - 11:17
Řekl bych Liška obecná. Do polévky a omáčky dobrý