Reakce na příspěvek
"Tak jsem vyrazil do lesa a byl jsem překvapen území moravském krasu byl vydán zákaz vstupu do lesa až do ledna r.2025 tak mám dosbirano aniž bych…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
N.mo
04. 07. 2021 - 11:36
Pěkné,ale to nebude Jižní Morava :-(
Smety2602
04. 07. 2021 - 16:48
Je to v z lesa v okolí Radejova 😊
Paló
04. 07. 2021 - 17:29
Len sa neposier!!!
Smety2602
04. 07. 2021 - 17:57
Ďakujem mlady pan 😊. Nebojte, ja som v pohode a Vám prajem krásny zvyšok nedele 😊
L
05. 07. 2021 - 06:29
A kde?
gample
03. 07. 2021 - 17:48
Brno sever
Darina
03. 07. 2021 - 17:23
Lišky 🙂
Důchodce
04. 07. 2021 - 11:17
Řekl bych Liška obecná. Do polévky a omáčky dobrý