Reakce na příspěvek
"Pro Pepina nebo Pepan,nebo jak se ta osoba vůbec nazývá..Kdyby byla ta možnost,nerveřejnujte jeho příspěvky prosím.Je to někdo kdo nemá absolutně o…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
N.mo
04. 07. 2021 - 11:36
Pěkné,ale to nebude Jižní Morava :-(
Smety2602
04. 07. 2021 - 16:48
Je to v z lesa v okolí Radejova 😊
Paló
04. 07. 2021 - 17:29
Len sa neposier!!!
Smety2602
04. 07. 2021 - 17:57
Ďakujem mlady pan 😊. Nebojte, ja som v pohode a Vám prajem krásny zvyšok nedele 😊
L
05. 07. 2021 - 06:29
A kde?
gample
03. 07. 2021 - 17:48
Brno sever
Darina
03. 07. 2021 - 17:23
Lišky 🙂
Důchodce
04. 07. 2021 - 11:17
Řekl bych Liška obecná. Do polévky a omáčky dobrý