Reakce na příspěvek
"Ahojky všem nadšeným houbařům,nevíte prosím někdo jak to vypadá teď kolem Bzence?Pojedeme docela dálku,tak bysme neradi byli zklamaní.Diky moc všem…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Radka
27. 07. 2025 - 15:26
Pěkné. Můžu se zeptat? Chodívám do Braníškova, je to kousek od Deblína. Myslíte i tyto lesy?
Petr
28. 07. 2025 - 12:19
Ano, i Braníškov
Ilona
27. 07. 2025 - 10:22
Roste už něco v Podkomorských lesích?
smrk
27. 07. 2025 - 08:20
hezky )
Arnošt
26. 07. 2025 - 12:38
Jinak kováři, bedle, občas masák, kozák…
Petarda
26. 07. 2025 - 13:13
Hřib kovář žlutý vzácný.
Michal
26. 07. 2025 - 20:37
kozáci dubový to jsou, krásní
Josef
28. 07. 2025 - 18:46
Kozáci dubovi