Reakce na příspěvek
"Kolem Brna - směr Hády a sever se dají najít smrže, není to ale žádná sláva. Tedy alespoň pro mne. Já je nosím max po deseti ks. Májovky a podrtrnky…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Tamara
25. 07. 2025 - 01:27
Na to hovno jste si vzal velký koš
Martina
23. 07. 2025 - 21:52
Pěkné.
Kateřina
23. 07. 2025 - 23:48
Krása, už se těším.
gample
23. 07. 2025 - 18:03
Jak chuná taková penízovka vřetenonohá?
Petarda
24. 07. 2025 - 17:57
Vřetenovka není poživatelná
Dorothea
20. 07. 2025 - 06:40
Včera Dubňany u Hodonína začínají růst bedle.