Reakce na příspěvek
"Ahoj, taky jsem šla do lesa a tohle se mi nikdy nestalo! Za celý život !!! dřív rostly houby i kdž mrzlo až praštělo a ted je posačíčko prší a je…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.