Reakce na příspěvek
"Dneska jssm byl cely den v lese - Kunstat, Boskovice... a mam pul kosiku mladych hribku - moc se tomu nechce... docela bida. Je zima."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Daniel
10. 11. 2025 - 09:59
a
MilanS
01. 11. 2025 - 19:48
30.10. - Ratíškovice - cca 20 suchohřibu, 2 kozáci ve dvou asi 2 hodiny...
Konec sezóny...
PAVEL
01. 11. 2025 - 16:54
Mam stejny kosik:) a dneska jsem mel i zhruba stejny ulovek:)