Reakce na příspěvek
"Včera Boskovicko. Tak špatný podzim (aspoň na místech, která znám), tady nebyl už dlouho. Lesy vykácené, houby skoro žádné 😒"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
Daniel
10. 11. 2025 - 09:59
a
MilanS
01. 11. 2025 - 19:48
30.10. - Ratíškovice - cca 20 suchohřibu, 2 kozáci ve dvou asi 2 hodiny...
Konec sezóny...
PAVEL
01. 11. 2025 - 16:54
Mam stejny kosik:) a dneska jsem mel i zhruba stejny ulovek:)