Reakce na příspěvek
"Ahoj jsem slovenský kokot, co tu pořád spamuje, tak bych se chtěl za to opáčiť, že jsem taky chuj."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Homolka
10. 11. 2025 - 12:20
Dnes na Bobravě dva trsy václavky smrkové 🤩
Jaroslav Drdlicek
11. 11. 2025 - 03:35
Nad Říčany nad cihelnou taky václavky a pár hnědých sucháčuu.
Daniel
10. 11. 2025 - 09:59
a
MilanS
01. 11. 2025 - 19:48
30.10. - Ratíškovice - cca 20 suchohřibu, 2 kozáci ve dvou asi 2 hodiny...
Konec sezóny...
PAVEL
01. 11. 2025 - 16:54
Mam stejny kosik:) a dneska jsem mel i zhruba stejny ulovek:)