Reakce na příspěvek
"Včera po delší době sem zavítal na dlouhou tůru do Ždánického lesa.Šokovalo mě,že po tolika deštivých dnech v uplynulém čase,byl les extrémě suchý :-…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
Daniel
10. 11. 2025 - 09:59
a
MilanS
01. 11. 2025 - 19:48
30.10. - Ratíškovice - cca 20 suchohřibu, 2 kozáci ve dvou asi 2 hodiny...
Konec sezóny...
PAVEL
01. 11. 2025 - 16:54
Mam stejny kosik:) a dneska jsem mel i zhruba stejny ulovek:)