Reakce na příspěvek
"Nejdek - rostou smrkáče a hnědý, ale dost lokálně.. na jedno fleku jich muže být několik desítek, pak dlouho nic. Alespoň jsou z 99% zdravé"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Magda
16. 10. 2025 - 18:42
Šla jsem se rozloučit, ale asi ještě příští týden.
Jana
15. 10. 2025 - 19:53
okolo Lubů😄
666junior72@gmail.com
09. 10. 2025 - 19:54
Bohužel ne všichni maji plnohodnotný funkční mozky.