Reakce na příspěvek
"Hradecké lesy. Jak je vidět, začíná to být hluboko do košíku, ale přeci se dá pořád něco najít. Já si osobně myslím, když nebude mrznout, tak by…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Pecus
12. 08. 2024 - 07:44
Mostek. Myslím, že to začíná. Praváci.
František
20. 08. 2024 - 16:59
To je kravina, pokud rostou tak za 2h nasbírám 10kg.
Martina
04. 08. 2024 - 13:32
Cesta Bratří Čapků směr Rýchory. Houby v lesícj podél cesty jsou. Nesbírali jsme, byli jsme jen na treku a bez taštičky, ale viděli jsme jich dost. Hřiby.
Monika
02. 08. 2024 - 17:34
Kolem Bělečka.... pouze jeden modrák. Jinak vůbec nic. Holo.
Milos
02. 08. 2024 - 10:19
Ve středu jsme na Mostkach byli, rostou ruzovky a klouzci