Reakce na příspěvek
"Hradecké lesy. Jak je vidět, začíná to být hluboko do košíku, ale přeci se dá pořád něco najít. Já si osobně myslím, když nebude mrznout, tak by…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Pecus1
03. 08. 2025 - 16:39
Dolní Kalná, dnes 8 praváků, 17 kovářů, 3 kozáky. Překvapilo mě to, nepočítal jsem s tím. Je fakt mokro, určo to pojede 👍
Bruno Contamini
05. 08. 2025 - 21:36
Velice obdivuju. Jak ty vajíčka upravujete? Díky za případnou odpověď.
Martin
03. 08. 2025 - 04:35
Kohoutov: pár pěkných hřibů, několik kovářů, kozáků a klouzků. V lese ale hrozný mokro...
Michal
02. 08. 2025 - 21:35
Rychnov nad Kněžnou zatím byda snad se to zlepší 🤦
Jana
02. 08. 2025 - 19:43
Kde rostou na Náchodsku ?
Radek
05. 08. 2025 - 16:51
Ruprechtice okoko
Radek
05. 08. 2025 - 16:52
Ruprechtice okolo špičáku