Reakce na příspěvek
"V okolí Bedřichova hodně podhříbků, 90% zdravých, jen notně ožraných od slimáků. S postupem na jih a klesající nadmořskou výškou přibývá % červivých.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Petr
22. 10. 2025 - 07:36
Okolo Doks mrtvo.