Reakce na příspěvek
"Včera až kolem poledne a v dešti a zimě. Ale hub mraky, od začátku jsem vybíral ty lepší kousky a stejně košík a plátěnka plná. Krásní mladí hřiby,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Petr
22. 10. 2025 - 07:36
Okolo Doks mrtvo.