Reakce na příspěvek
"včera Jablonecko,v lese sice dost sucho ale hub poměrně dost jen u hřibů byla 90% červavost.
budu si ale muset najít jinej les,tam co chodím les…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Petr
22. 10. 2025 - 07:36
Okolo Doks mrtvo.