Reakce na příspěvek
"21.9. dvě a půl hodinky okolo mimoně plus jeden parádní kousek"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Fiala
14. 08. 2023 - 20:59
Dnes nad hřbitovem (a vedle) ve Sloupu, růžovky, kozáci, praváky, pár holubinek a nějaká babka, za 20 minut půl košíku a fofrem pryč z lesa.
Zdeněk
14. 08. 2023 - 15:59
Jizerka - rostou!