Reakce na příspěvek
"Harrachov 26.7. (15:30-18:30)🌦️🍄🟫🌲
V lese krásně zalito, pořád lehce prší. V lese to začíná žít, probouzí se hřiby smrkové. Do týdne, max do dvou…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
pajko2
24. 06. 2020 - 01:03
Včera v okolí Jezová, poprvé v životě jsem v lese neviděl jedinou houbu,
Alžběta
16. 06. 2020 - 09:46
Včera Cvikov: 2x kováři, 2x křemenáče a 2x hřib hnědý, z toho 1 prožraný. no nic moc.
Jarfa
12. 06. 2020 - 16:35
Už rostou, ale ne moc, za Ještědem
Kalfa
13. 06. 2020 - 20:50
Já je před lety pěstoval na slámě, ale měly světlejší klobouk, spíš béžový.
Šramina
11. 01. 2020 - 14:59
Penízovka sametonohá, ucho Jidášovo