Reakce na příspěvek
"Harrachov/Rokytnice: masakr. Misty neni v lese pro same houby kam slapnout ;-) 2x do hodiny kos starsich pravaku, k tomu par podhribku, kremenacu,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
P
11. 08. 2025 - 10:45
V Českém ráji už také rostou, pár praváků, hodně hnědáků a nejvíce babek (menších):) za pulhod v lese téměř plný košík.
Ivana
15. 08. 2025 - 03:31
Moc hezké a s takovým houbařem to musí být úžasne v posteli . Co vy nato ?
Vitaliy
07. 08. 2025 - 11:07
Ooo
Jan Čáp
05. 08. 2025 - 12:25
Začínají růst praváci i podhribci po destich na Benecku, málo ale přece podívejte se...